Hakkımızda

Tarihçe


                    Tarihten bugüne ulaşan bir gelenek köfteye hak ettiği emeği lezzeti ve standardı kazandırmış bir marka Cızbız Köfte. 1917 senesinde dede İsmet TatlIdil’in İstanbul’da İstiklal caddesinde ilk dükkanını açmasıyla başlayan, İngiliz işgali sonrasında 60’lı yıllara kadar İnegöl’de süren ve tekrar oğul ve torunlar tarafından İstanbul’a taşınan bir köfte geleneğinin hikayesidir, Cızbız Köfte.
                    Duyan değil, gören değil deneyen bilir misali bir yiyen bir daha yer ve bu lezzeti farklı bir yere yaraştırır. Etin kalitesi, geleneksel ve katıksız üretim reçetesi, Cızbız Köfte’ye hak ettiği bu ünün arkasındaki lezzet farkını vermektedir.


VİZYONUMUZ


                    Cızbız Köfte olarak vizyonumuz tüm halkın 7’den 70’ine severek yediği, tutkunu olduğu köfteyi Cızbız Köfte farkıyla öncelikle ulusal anlamda yaymak ve Türkiye’nin birçok ilinde ulaşılır bir marka haline getirmek.


HEDEFLERİMİZ


                    Cızbız Köfte markasını yeni konseptiyle Alışveriş Merkezleri, yaya trafiği yüksek caddeler, iş merkezleri yoğun bölgeler ağırlıkta olmak üzere Türkiye’nin birçok noktasına ulaştırmak. İleri üretim metotları, üretim izin belgeleri ve HACCP kriterlerine uygun yapılan üretimi ile Türkiye sınırları dışında da ülkesini gururla temsil eden bir marka haline getirmek ve başta Avrupa olmak üzere, Ortadoğu ve Türki Cumhuriyetler’de de bu sistemi yaymak hedefimizdir.