Cızbız Köfte’nin hızla büyüyen franchise zincirinin arkasında 100 yıla yakın kuşaklar boyu süregelen bir deneyim ve bilgi yatmakta. Cızbız köfte bugün yenilenen yüzü ve modern tasarımıyla hedeflerini sadece ulusal ölçekte değil uluslararası ölçekte belirlemiş bir firma olarak franchise ailesini genişletmeyi sürdürüyor. Cızbız Köfte’de en çok akılda kalan güleryüzlü servis, modern ve rahat ortam birbirinden çeşitli salata ve tatlıların yanında o eşsiz köfte ve etin lezzetidir.

Neden Cızbız Köfte FranchiseSistemi ? :

Türk halkı olarak köfte , ızgara çeşitleri atalarımızdan beri Türk yemek kültürünün merkezine yerleşmiş adeta 7 den 70 e herkesin en çok severek tükettiği ürünlerin başında gelmektedir. Cızbız Köfte bu geleneksel lezzeti giderek trendi artan sağlıklı pişim metodları ve digestive zengin salata çeşitleri ve özel türk tatlıları ile daha tercih edilir bir sistem haline gelmiştir. Bugün Cızbız Köfte Restorantlarının %90’nından fazlası franchise sistemi içinde işletilmektedir.

Yer Seçimi Desteği    : Doğru bir yatırımın %50 sinden fazlası doğru yer secimi demektir. Cızbız Köfte tecrübeli ekibi size bu konuda en doğru noktaları belirlemede destek olmaktadır.

Modern Dizayn           : Önce göze sonra mideye hitap etmek esastır. Bu sebeple restorantların en rahat , işlevsel ve beğeni toplayan şekilde dizaynı sistemin önemli bir parçası ve franchisee’nin işe başlarken gücünü oluşturmaktadır.

Açılış Desteği             : Tecrübeli Cızbız Köfte operasyon ekibi açılış aşamasında personel seçiminden, seçilen personelin eğitimine, restorantın eksiksiz ve başarılı açılışı için en ince detayları düşünerek bu konuda franchisee ye destek olmaktadır.

Eğitim ve El Kitapları  :Cızbız Köfte franchisee’si işe başlamadan restorantın faaliyeti süreçlerinde baş vuracağı ve en kapsamlı detaylarla hazırlanmış işletme kitapçıkları sayesinde kendini emin ellerde hissetmektedir. Ayrıca personel el kitapçıklarıdafranchisee’ye yeni gelen personelin eğitimi konusunda kolaylık sağlamaktadır.

Sürekli Denetim ve Satış Desteği : Cızbız Köfte tüm restorantlarınısürekliziyaret ederek franchisee’lerini satış ve hizmet yönünden kuvvetlendirir. Eksikleri görerek zamanında müdahale imkanı sağlar. Cızbız Köfte Markanın tanıtımı ve halkla ilişkiler faaliyetleri ile restorantların müşteri potansiyelinin artması ve marka bilinirliliğinin yaygınlaşması yönünde çalışmalarda bulunur.

Lojistik ve Hammadde Desteği        : Cızbız Köfte franchisee’si neyi nerden temin edicem diye düşünmez. İhtiyacı olan hammadde merkez tarafından temin edilir ve restoranta kadar gerek merkez gereksede Cızbız Köfte seçilmiş tedarikçileri tarafından ulaştırılır.

 

 

 

Cızbız Köfte Franchisee Adaylarında Aranan Şartlar Nelerdir?

Cızbız Köfte öncelkle hedefleri olan başarılı bir geçmişe sahip, müşteri ve hizmet odaklı düşünebilen kişilkte bireyleri Cızbız Köfte Franchise Sistemine davet etmektedir. Cızbız Köfte için gerekli yatırım sermayesi açılacak restorantın bulunduğu yer ve büyüklüğe göre değişiklik göstersede300.000.TL ile 400.000 TL arasında olmaktadır.

Bir Cızbız Köfte Franchise adayı bu işi ana işi olarak benimsemeli ve sahip olduğu Cızbız Köfte FranchiseRestorantlarının sayısını artırmayı hedeflemelidir.

Cızbız Köfte Franchise Sahibi Olmak Hangi Aşamaları Gerektirir?

Cızbız Köfte ailesine katılacak franchise adayları sırasıyla şu işlemleri tamamlarlar.

  • Bilgi Edinme
  • Başvuru Formunu Doldurup Gönderme
  • Ön Görüşmeye Katılma
  • Ön Anlaşma ( Niyet Mektubu)
  • Yer Seçimi
  • Sözleşme
  • Eğitim Başlangıcı
  • Dekorasyon Aşaması
  • Personel Alımı ve Kadro Eğitimi
  • Açılış


Cızbız Köfte Hedeflenen Noktalar :

Cızbız Köfte Restorantları için en ideal satış noktaları belli bir nufüs yoğunluğunun sürekli bulunduğu , alış veriş caddeleri, ideal shopmix ve çekim merkezlerinin içinde yer aldığı alış veriş merkezleri, otobanlar üstü konaklama tesisleri, büyük iş merkezleri ve sanayi siteleri gibi yoğun iş yerlerinin bulunduğu bölgeler.


Security Code