Biz Kimiz ?

Tarihten bugüne ulaşan bir gelenek köfteye hak ettiği emeği lezzeti ve standartı kazandırmış bir marka Cızbız Köfte. 1917 senesinde dede İsmet Tatlıdil’in Üsküpten İstanbul'a gelerek İstiklal caddesinde ilk dükkanını açmasıyla başlayan , İngiliz işgali sonrasında 60 lı yıllara kadar İnegöl de süren ve tekrar oğul ve torunlar tarafından İstanbul’a taşınan bir köfte geleneğinin hikayesidir Cızbız Köfte.

 

Farkı Tadında !

Duyan değil, gören değil deneyen bilir misali bir yiyen bir daha yer ve bu lezzeti farklı bir yere yaraştırır. Etin kalitesi, geleneksel ve katıksız üretim reçetesi, Cızbız Köfte ye hak ettiği bu ünün arkasındaki lezzet farkını vermektedir.

Menüsü içinde nefis Cızbız Köfte çeşitleri yanında , ızgara et çeşitleri, tavuk lezzetleri, zengin salata büfesi, özel piyazı, mantısı , tatlı ve meşrubat çeşitlerinide sunan Cızbız Köfte tüm bunları yep yeni modern Konsepti içinde bir araya getirmektedir.

Bugün henüz İstanbulda bulunun Cızbız Köfte noktaları Alışveriş Merkezinde ve caddelerde müşterileriyle buluşmakta ve 100 ‘ü aşkın istihdam yaratmaktadır.

 

Vizyonumuz

Cızbız Köfte olarak vizyonumuz tüm halkın bebeklikten 70 ine severek yediği , tutkunu olduğu köfteyi Cızbız Köfte farkıyla öncelikle Ulusal anlamda yaymak ve Türkiye’nin birçok ilinde ulaşılır bir marka haline getirmek.

 

Hedeflerimiz

Cızbız Köfte markasını yeni konseptiyle Alışveriş Merkezleri, yaya trafiği yüksek caddeler, iş merkezleri yoğun bölgeler ağırlıkta olmak üzere Türkiye’nin birçok noktasına ulaştırmak.

İleri üretim metodları, üretim izin belgeleri ve haccp kriterlerine uygun yapılan üretimi ile Türkiye sınırları dışında da ülkesini gururla temsil eden bir marka haline getirmek ve başta Avrupa olmak üzere, Ortadoğu ve Türki Cumhuriyetler de de bu sistemi yaymak hedefimizdir.