TESLİMAT

Nasıl Sipariş Verebilirsiniz?

Tüm ürünlerimize websitemiz üzerinden online sipariş vererek ulaşabilirsiniz.  Ödemelerinizi online kredi kartı, kapıda kartla veya nakit  yapabilirsiniz. 

Sipariş Alt Limiti: 500 TL
Soğuk Zincir Teslimat Ücreti: 20 TL 
700 TL ve Üzeri Alışverişlerde Ücretsiz Teslimat   

 Siparişlerinizin Teslimatını Nasıl Yapıyoruz?

Üretimin yanısıra, hazırladığımız tüm ürünleri sağlığa en uygun ve en hijyenik şekilde sizlere ulaştırmaktan da sorumluyuz. Özenle hazırladığımız siparişlerinizi et ile teması onaylı MAP ambalajlarında vakumlayarak paketliyoruz ve dağıtımını soğuk zincir ile yapıyoruz. Her aşaması kendi kontrolümüzde olan operasyonumuzla, doğal etlerimizi ve katkı maddesi ve koruyucu madde içermeyen doğal içerikli ürünlerimizi  en sağlıklı ve güvenilir şekilde sizlere ulaştırıyoruz. 

Kargo ile değil, +4 derecedeki soğutuculu araçlarımız ve kendi dağıtım personelimiz ile soğuk zinciri kırmadan kapınıza teslim ediyoruz.  

İstanbul İlçelere Göre Dağıtım Günlerimiz:

Websitemizde sipariş ekranına adresinizi girdikten sonra , ilçenize göre listelenen teslimat  günleri arasından size uygun olan günü seçebilirsiniz. Siparişinizin ulaşım süresi yoğunluğa ve lokasyona göre değişiklik gösterdiği için saat sözü veremiyoruz. Yaklaşık teslimat saat aralığını öğrenmek için teslimat gününüzde destek hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.  Bu süreçteki anlayış ve desteğiniz için teşekkür ederiz. 

AVRUPA YAKASINA PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA TESLİMAT 

Gün içerisinde saat 08:00 a kadar verilen Siparişlerinizi ilk teslimat gününde saat 17:00 e kadar teslim ediyoruz. 

Saat 08:00 sonrası verilen siparişleriniz bir sonraki teslimat günü adresinize teslim edilecektir

 

 

AVRUPA YAKASI:BAHÇELİEVLER: PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA

BAKIRKÖY:  PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA

BAŞAKŞEHİR: PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA

GÜNGÖREN: PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA

KÜÇÜKÇEKMECE:  PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA

ZEYTİNBURNU: PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA

 

Saat 08:00 a kadar verilen siparişler ilk teslimat gününde teslim edilecektir.Pazar günleri dağıtım yoktur.Pazar günü verilen siparişler Pazartesi günü teslim edilecektir.